Napoleon Steakový nůž PRO (55208)

Na objednání Napoleon Steakový nůž PRO (55208)
cena: 299 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 247 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN55208
MOC 299 Kč (s DPH)
247 Kč (bez DPH)

Steakový nůž PRO

(55208)

Dostupný od 4/2016

 

Steak nůž musí udělat dvě věci velmi dobře. Nejprve musí snadno krájet dokonale připravený kus masa, které jíte, a za druhé to musí vypadat skvěle, když krájí. Napoleonovy 5-ti palcové nerezové Rosewood Steak nože to umí, a ještě mnohem víc. S jejich plnou délkou nerezové oceli vytváří rovnováhu a padnou krásně pohodlně a hladce do ruky. Kdo by nechtěl, aby mohl krájet svůj steak po celý den? Dva různé břity na tomto noži znamenají, že vroubkované ostří umožňuje pohodrné porcování k jídlu, zatímco hladké ostří zanechává hladký, čistý řez při porcování.

Co je v balení

Co je v balení


Každý steak nůž je dodáván v krabici s již krásně ostrou čepelí, takže jste připraveni řezat hned po vybalení z krabice.

 

Vlastnosti

Vlastnosti

  • čepel z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku
  • dva druhy ostří na čepeli
  • perfektní vyvážený německý design
  • leštěná palisandrová rukojeť

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon