Napoleon Palivové nádoby do uhelného grilu (67400)

Na objednání Napoleon Palivové nádoby do uhelného grilu (67400)
cena: 890 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 735 Kč
Výrobce Napoleon
Kód N67400
MOC 890 Kč (s DPH)
735 Kč (bez DPH)

Sada palivových nádob

Sada košíků na dřevěné uhlí Napoleon obsahuje 2 ks nádob.

Nepřímé grilování

Grilování v kotlíku

Nepřímé grilování

Nepřímé grilování, neboli metoda znamenající grilování horkým vzduchem. Základem této formy grilování je rozložení žáru do stran. Tato variatnta přípravy surovin je vhodná pro silnější potraviny, které vyžadují rovnoměrné grilování a propečení  celého pokrmu.

Palivové nádoby na dřevěné uhlí

Sada ocelových misek na dřevěné uhlí a brikety. Nádoby slouží k možnosti nepřímého girlování na uhelných grilech Napoleon.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon