Wooden Grilling Planks-Dřevěná grilovací prkénka-Cedr 2x28cm - 116307

Na objednání Wooden Grilling Planks-Dřevěná grilovací prkénka-Cedr 2x28cm
cena: 399 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 329 Kč
Výrobce Big Green Egg
Kód BGE116307
MOC 399 Kč (s DPH)
329 Kč (bez DPH)

S našimi dřevěnými grilovacími prkénky pozvednete jako šéfkuchař své umění o úrověň výše. Položte si suroviny na (namočené) prkénko na rošt Big Green Egg a vlhkost zajistí efekt dýmu. Na výběr máte prkénka z cedrového nebo olšového dřeva, každé s jedinečným chuťovým akcentem.

Balení obsahuje 2 kusy prkénka

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!