Weber Gril Weber Q 3200 Black Line - GW57010047

Skladem doprava zdarma Weber Gril Weber Q 3200 Black Line
cena: 17 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 14 867 Kč
Výrobce Weber
Kód GW57010047
MOC 17 990 Kč (s DPH)
14 867 Kč (bez DPH)

Weber® Q® 3200, Black Line s připevněnou pojízdnou konstrukcí je ideálním grilem pro rodinné oslavy, party a další setkání. Díky dvouhořákovému systému je vhodný pro přímé i nepřímé grilování. Výška poklopu umožňuje umístění většího množství potravin či objemnějších kusů na gril. Sklopné poličky a malé rozměry grilu jsou výhodou při hledání místa na uskladnění.Elektronické zapalováníNový design celé řady Q udělá z každého balkonu ideální grilovací místoNová ergonomicky tvarovaná postranní madlaVětší postranní stolky s lepší stabilitouVyšší poklop pro pohodlné grilování větších kusů masa2 nerezové hořáky, využitelné a regulovatelné odděleněStupňovitě nastavitelný hořákový ventil: pro optimální přímé a nepřímé grilováníOdnímatelná miska na odkapávající tukPorcelánem smaltované dva litinové rošty s integrovanou ochranou před odkapáváním kapekTeploměr zabudovaný v poklopu pro permanentní kontrolu teplotyKotel i poklop z litého hliníkuPro 10 kg PB lahvePřidavne světloNylonový rám zpevněný skelným vláknemBarva: černáData Výbava Háčky na náčiní / Držák na náčiní6 háčky na náčiníPoklop a grilovací vanaz hliníkové slitiny s odvodem tuku do hliníkové miskyPoklop a kotelhliníková slitinaNerezové hořáky2 ksGrilovací rošt, odklápěcíporcelánem smaltovaný litinovýOdklápěcí stolky2 ksJmenovitý výkon6,3 kW / HPojízdný vozíkPremiumPlynule regulovatelnýhořákový ventilSystém zapalováníelektronické zapalováníTeploměr v poklopuintegrovaný teploměr v poklopu Grilovací plocha Hlavní grilovací plocha63 x 45 cm Rozměry a barvy Výška (při otevřeném poklopu)140,9 cmŠířka140,3 cmHloubka76,2 cmHmotnost36 kgBarvaČerná
Stojan na drůbež weber Style

Stojan na drůbež weber Style

Na objednání 1 299 Kč (s DPH)
darek zdarma
Grilovací kartáč Triangl 30 cm

Grilovací kartáč Triangl 30 cm

Na objednání 349 Kč (s DPH)
darek zdarma
Ochranný obal Premium Weber Q 300/3000

Ochranný obal Premium Weber Q 300/3000

Na objednání 2 199 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber