Water Melon - Meloun - YC26501

Na objednání novinka Water Melon - Meloun
cena: 770 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 636 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC26501
MOC 770 Kč (s DPH)
636 Kč (bez DPH)

Nádherně svěží chladivá vůně šťavnatého vodního červeného melounu.

Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Doba hoření 110-150 hodin. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán.

Slevy nelze kombinovat!!!!Vždy lze použít pouze 1 slevu, buď naši akci nebo například nějaký poukaz nebo například slevu vyplývající z podmínek kreditních karet.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style