Víno CHARDONNAY Phebus, Domaine Vistalba Luján de Cuyo, Mendoza - IFC010

Na objednání novinka Víno CHARDONNAY Phebus, Domaine Vistalba Luján de Cuyo, Mendoza
cena: 360 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 297 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC010
MOC 360 Kč (s DPH)
297 Kč (bez DPH)

Hrozny odrůdy Chardonnay vypěstované v zóně Luján de Cuyo,která je součástí Mendozy, dosahují díky ideálním klimatickým podmínkám nejlepšího charakteru a zároveň velmi osobitého projevu. Lehce nazlátlé tóny v jinak syté žluté barvě vína, delikátní buket s nádechem vyzrálého exotického ovoce včetně banánu,ušlechtilá vůně másla a medu květu mandlovníku. Je svěží , ale plné v těle,kulaté, vyleželé, s dokonale zharmonizovanými kyselinami,extrakty a cukry, s lahodným dlouhým dozníváním.Jde o víno vyrobené francouzským enologem, nápadná je podobnost s burgundským typem Chardonnay .

Dokonale doplňuje  mořské  plody, bílé  maso a  sýry s modrou plísní. Je výborné jako aperitiv.

Alkohol: 13,6 %
Veškeré kyseliny: 4,75 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 21,76 g/l
Obsah zbytkového cukru: 3,82 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje