Víno CABERNET FRANC GRAN RESERVA Humberto Canale Rio Negro, Patagonie - IFC014

Na objednání novinka Víno CABERNET FRANC GRAN RESERVA Humberto Canale Rio Negro, Patagonie
cena: 890 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 735 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC014
MOC 890 Kč (s DPH)
735 Kč (bez DPH)

Víno velmi tmavého zbarvení přezrálých višní. Ihned po otevření nás překvapí příjemné živočišné aroma, které pozvolna přechází do černého rybízu, třešní, ostružin, tabáku a cedrového dřeva. Chuť je velmi výrazná, plná ovoce, rybízu a koření. Příjemné kyselinky a tělnatost slibují možnost archivace. Konec je velmi perzistentní a kořenitý.

Perfektně se hodí k jihoamerickým  steakům z vysokého roštěnce, zvěřině a výraznějším masitým pokrmům, k sýrům s bílou plísní. Dokonalý je k pití sám o sobě.

Alkohol: 14,0 %
Veškeré kyseliny: 5,25 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 28,80 g/l
Obsah zbytkového cukru: 2,00 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje