Udící špalíky - Hickory, 1500 g, Weber 17619 - GW17619

Skladem Udící špalíky - Hickory, 1500 g, Weber 17619

Udící špalíky z bílého ořechu (Hickory), 1,5 kg Více informací

cena: 279 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 230 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17619
MOC 279 Kč (s DPH)
230 Kč (bez DPH)

Udící špalíky Hickory, 1500 g, Weber 17619

Udící špalíky s kořeněnou vůní, určené k douzení převážně hovězího masa. Zpestřete si chuť grilovaného pokrmu kouřovou vůní udících špalíků, vyrobených ze dřeva Hickory (bílý ořech). Udící špalíky Weber jsou pro maximální trvanlivost balené v uzavíratelném plastovém sáčku.

  • Ideální na zauzení větších kusů hovězího masa

Použití:

  • Nejprve udící špalíky namočte do vody (ideálně alespoň půl hodiny)
  • Namočené špalíky rozložte přímo na rozžhavené uhlí
  • Užijte si vynikajícího aroma grilovaných pokrmů

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!