Otáčecí špíz pro grily Q 2000, Weber 17561 - GW17561

Skladem Otáčecí špíz pro grily Q 2000, Weber 17561

Rotisserie s elektromotorem, pro grily Weber Q 2000 Více informací

cena: 4 390 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 3 628 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17561
MOC 4 390 Kč (s DPH)
3 628 Kč (bez DPH)

Otáčecí špíz - rotisserie pro grily Q 2000, Weber 17561

Nerezový otáčecí špíz s elektromotorem, určený pro grily Weber Q 200/2000 - plynové i elektrické verze.

Rotisserie je vybavena elektrickým motorem (220V) a protizávažím, usnadňujícím rovnoměrné otáčení grilovaného pokrmu. Otáčecí špíz je vhodný na drůbež a pečeně do hmotnosti cca 4 kg.

Dopřejte si trochu volného času doma a připravte si vynikající maso z grilu. Umístěte vepřovou pečeni, kuře nebo jehněčí kýtu na rožeň otočného špízu a nechte ho se točit pod poklopem, když odpočíváte s rodinou a přáteli. Brzy budete podávat šťavnaté, jemné a rovnoměrně grilované maso.

Vlastnosti:

  • Sada rožně, vidlic, nerezového štítu a elektromotoru
  • Pomaloběžný elektrický motor pro vysokou zátěž
  • Vyrobeno z nerezové oceli

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!