Otáčecí špíz pro Genesis II 2xx/3xx, Weber 7654 - GW7654

Skladem Otáčecí špíz pro Genesis II 2xx/3xx, Weber 7654

Rotisserie s elektromotorem, pro grily Genesis se 2 a 3 hořáky Více informací

cena: 4 690 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 3 876 Kč
Výrobce Weber
Kód GW7654
MOC 4 690 Kč (s DPH)
3 876 Kč (bez DPH)

Otáčecí špíz - rotisserie, pro Genesis II 2xx/3xx, Weber 7654

Nerezový otáčecí špíz s elektromotorem, určený pro plynové grily Weber Genesis II a Genesis II LX 200 a 300 (2 a 3 hořákové modely).

Rotisserie je vybavena elektrickým motorem (220V) a protizávažím, usnadňujícím rovnoměrné otáčení grilovaného pokrmu. Otáčecí špíz je vhodný na drůbež a pečeně do hmotnosti cca 4 kg.

Proměňte váš gril na zahradní otáčecí špíz. Od pomalu pečeného křupavého a šťavnatého celého kuřete po jemná žebírka. Rotisserie pomalu otáčí jídlo nad grilovacím roštem a vytváří šťavnaté maso, které podlévá samo sebe, přímo ve Vaší zahradní kuchyni.

Vlastnosti:

  • Vidlice jsou navržené tak, aby udržely jak velké, tak i menší kusy masa
  • Součástí je nerezový špíz, vidlice, rukojeť a elektromotor
  • Materiál: nerezová ocel

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!