Nůž Santoku, 32 cm, Napoleon - 55212

Skladem novinka

Kvalitní nůž Santoku, vyrobený z prémiové německé oceli, délka čepele 18 cm Více informací

cena: 1 399 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 156 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN55212
MOC 1 399 Kč (s DPH)
1 156 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Kvalitní víceúčelový kuchařský nůž typu Santoku, vyrobený z prémiové německé oceli. Santoku je opravdu univerzální nůž, který snadno zvládne celou škálu úkonů - od krájení jemných plátků, přes sekání zeleniny, mletí bylinek, drcení česneku, až po naklepávání a rozbíjení (např. krabího krunýře).

Díky full-tang konstrukci je nůž mimořádně odolný a jeho dvojitě nýtovaná ergonomická rukojeť umožňuje pohodlný a bezpečný úchop. Čepel ostrá jako břitva nakrájí každou surovinu bez potrhání.

Parametry:

  • Ocel: X50CrMoV15
  • Délka čepele: 18 cm
  • Celková délka: 32 cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!