Napoleon Vestavný gril BILEX485RBPSS-1 - NNBILEX485RBPSS

Skladem doprava zdarma Napoleon Vestavný gril BILEX485RBPSS-1
cena: 31 980 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 26 429 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNBILEX485RBPSS
MOC 31 980 Kč (s DPH)
26 429 Kč (bez DPH)

Venkovní zahradní grilVestavné provedeníInovované provedení pro sezónu 2017 obsahuje:5 hořáků ( 4x nerezová trubice + 1x zadní infra hořák pro rožeň),i-GLOW podsvícení ovládacích knoflíků,Dvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBESystém zapalování JET-FIRENerezové vlnité rošty WAWE.Celkový výkon 23,2 kW,celková  plocha vaření 4400 cm2, rozměr hlavní grilovací plochy  69 x 46 cm a ohřívací rošt 68 x 18 cmPodstavec není součástíPresident´s Limited Lifetime Warrantyprovoz na plyn propan-butanhadice s reduktorem pro připojení k plynové láhvi NENÍ součástí balení Instalujte si na zahradugril dle Vašich představUkázka vestavby do zahradní linky.Nerezové vlnité roštyWAVEVýborné na grilování a údržbu.Zadní infračervený keramický hořákpro rožeňJako příslušenství můžete dokoupit sadu rožně s elektrickým motorem na 220V a využít tento hořák pro otočné rožnění.Systém zapalováníJET-FIREJednodušše otočíte knoflíkem a hořák se sám zapálí. Snadné a bezpečné.Podsvícení ovládacích knoflíkůi-GLOWStisknutím vypínače zapnete modré podsvícení ovládacích knoflíků, které Vám za tmy usnadní ovládání. Intenzita osvětlení se mění s nastavením výkonu. Zdrojem energie je bateriový modul.Příslušenstvíjako alternativa rozšíření ...Pokud budete chtít využít Váš gril nadstandardně, je k dispozici široká škála doplňků, např. litinová grilovací deska, sada rožně, adapter pro grilování na dřevěném uhlí či možnost vložení vonných dřevěných šupin atd.....Je potřeba ale také dokoupit dostatečně dlouhou připojovací hadici s reduktorem (30 mBar).

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon