Napoleon Plynový gril LEX605 - NLEX605RSBIPSS

Na objednání doprava zdarma Napoleon Plynový gril LEX605
cena: 54 980 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 45 438 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNLEX605RSBIPSS
MOC 54 980 Kč (s DPH)
45 438 Kč (bez DPH)

Plynový grils obrovskou grilovací plochouTento model vyniká hlavně velkou grilovací plochou, která je ohříváná nejen 3 trubkovými hořáky, ale 1 spodní infračervenou zónou, takže není potřeba při "zatahování" steaků přenášet maso s bočních infrahořáků pod hlavní víko, jak je tomu u ostatních modelů. Vše je pod jedním víkem.Nerezové vlnité rošty vylepšují komfort tohoto modelu spolu s klasickým bočním hořákem, podsvíceným ovládáním, krájecím prkénkem s úložným boxem a v neposlední řadě velkou úložnou skříní pod samotným grilem.Rekapitulace parametrů:6 hořáků ( 3 vnitřní nerezové trubice, 1 vnitřní spodní keramický hořák SIZZLE ZONE, 1 zadní hořák SIZZLE ZONE, 1 boční hořák)i-GLOW podsvícení ovládacích knoflíkůzabudovaná miska na led a krájecí prkénkodvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBEnerezové rošty WAVEodkládací přihrádky na kořenkyodkládací skříňky ve spodní části griluPresident´s Limited Lifetime WarrantyPostranní policePraktické využití prostoruPo pravé straně grilu naleznet polici s hořákem, který je praktickým pomocníme při přípravě příloh. Opačná strana grilu je vybavena vyjímatelným boxem na suroviny či led a krájecí bambusové prkénko. Pokud nebudete chtít ICE BOX využívat můžete si variabilně tento prostor dle potřeby zakrýt krájecím prkénkem.Podsvícené ovládáníiGlowNevšední a designové ovládání grilu, je podsvícené modrou barvou. Nejedná se pouze o designou záležitost, ale také o částečnou navigaci při nočním grilování.Vybavení griludesignové a užitečné prvkyZahradní gril LEX se svojí bohatou výbavou stává skutečně zajímavým produktem.Předností jsou nejen technické parametry a kvalita, ale také mnoho odkládacího prostoru, poličky na kořenky, nerezový vlnitý rošt WAVE, zapalování JET-FIRE a další ...Zadní keramický infračervený hořák Vám nabízí možnost použití sady otočného rožně, vnitřní infračervený keramický hořák je k dispozici v hlavní grilovací ploše a nabízí maximální energii pro šťavnaté steaky.Tento zahradní gril vyhoví i jako profesionál na občasné grilování v malých hospůdkách a restauracích. PříslušenstvíJako vhodné doplňky se nabízí např.:- plná litinová grilovací deska dvoustranná- krycí obal- vložka na dřevěné uhlí a vonné dřevěné šupiny- sada otočného rožně Technické parametryvýška 1770 mmšířka 1260 mmhloubka 700 mmgrilovací plocha 860 x 460 mmhmotnost 116 kg

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon