My Serenity 623g - YC27188

Na objednání novinka My Serenity 623g

Fresh vůně - velmi příjemná a zklidňující Více informací

cena: 769 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 635 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC27188
MOC 769 Kč (s DPH)
635 Kč (bez DPH)

Zklidňující vůně s hřejivým arómatem hrušky a pomeranče, které se mísí s tropickými květy a jemným pižmem. Vrchol: mandarinka, hruška, zlatý ananas. Srdce: ibišek, plumérie. Základ: bílé pižmo.

Popis provedení: Economy balení - nejvýhodnější cena na hodinu hoření! Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Doba hoření 110-150hodin.

 

Doporučujeme:

Vytvořte si čas pro sebe, nejlépe tomu vyhraďte i místo. Interiérové doplňky,které podtrhnou atmosféru relaxace .

PLP91760 Svícen meditace na čajovky Image result for image party lite lotuscena budhy (výška 18cm)z porcelánu je 1759,-Kč

PLP91854 Pozlacený lotos na votivky průměr 18cm.Image result for image party lite lotuscena 500,-/ks

PLP92069 Lotos svícen ze smíšeného kovu, rozpětí 52cm.Image result for image party lite lotus cena 999,-

Vše dostanete u nás v grilcentru.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style