Merlot Rosé Goyenechea - IFC005

Na objednání novinka Merlot Rosé Goyenechea
cena: 350 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 289 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC005
MOC 350 Kč (s DPH)
289 Kč (bez DPH)

Mendoza, San Rafael

Vznešené růžové víno překvapivě syté lososové barvy, které ihned zaujme  svým výrazným jahodovým aroma a při správném vychlazení svěží chutí. Patří k nejlepším růžovým vínům na světě. Pečlivý výběr z hroznů, vysoká cukernatost při sklizni, omezená produkce. V chuti lze rozpoznat lesní jahody.

Je vynikající společník při nesčetných příležitostech. Vhodný jako aperitiv, dobře se snoubí s mnohými předkrmy včetně  roastbeefu, hodí se k salátům, letnímu grilování ,k vybraným těstovinovým pokrmům,ale nejchutnější je s jahodovým dortem! Ideální samozřejmě k  popíjení na slunné terase či na zahradě.

Alkohol: 13,1%
Veškeré kyseliny: 5,32 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 26,32 g/l
Obsah zbytkového cukru: 9,59 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

Obrázek

Obrázek