Kurz grilování s vůní exotiky + Degustace Prosecca - GA109

Skladem Kurz grilování s vůní exotiky + Degustace Prosecca

30.10.2020

K dispozici 30 míst

3 900 Kč
3 223 Kč (bez DPH)
Výrobce High Life

Posuňte své grilovací umění o úroveň výš. Zúčastněte se našeho kurzu grilování, ve kterém Vás naši zkušení kuchaři provedou grilováním od A do Z a navíc si pochutnáte na skvělých lahůdkách z grilu. Během kurzu si kromě lahodných receptů vyzkoušíte také různé techniky grilování na několika grilech, naučíte se, jak se o svůj gril starat, aby Vám vydržel mnoho let, a vyzkoušíte si i různé příslušenství. Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé

O KURZU

Kurz grilování teamová práce + Degustace Prosecca

NÁPOJE v průběhu celého kurzu (welcome drink, voda, cola, káva, čaj)

Kapacita kurzu 25 až 30 lidí

Jak dlouho: Začátek v 16.00, předpokládaný konec kolem 21.00.

Kde: V našem Grilcentrum.cz Ocelářská 3, Praha 9 – Harfa.

NAUČÍME VÁS

Cílem kurzu je, abyste se naučili využívat svůj gril v celé jeho škále možností. Ukážeme Vám jak gril připravit na grilování, naučíte se různé techniky grilování, které se hodí jak na rychlou přípravu steaků, tak na pomalé pečení nebo dokonce uzení, vyzkoušíte si různé doplňky, které z Vašeho grilu udělají venkovní kuchyň, a také se naučíte, jak svůj gril čistit a starat se o něj aby Vám to zabralo co nejméně času a gril Vám vydržel mnoho let.

 

CO BUDEME GRILOVAT

 

Zapečené žampiony s vejcem, šunkou a sýrem  ( Plancha Elekrika)

Hovězí steak v celku grilovaný  ( Přímá i nepřímá metoda)

Mačkané brambory s se slaninou a cibulkou ( GBS kastrol nebo wok )

Grilovaný halibut s máslem a pažitkou (plancha)

Pomalu pečené hovězí hrudí s rajčaty, medem, červeným vínem a opečeným chlebem ( keramika pekáč s víkem Nepřímé grilování )

Asijské nudle se zeleninou a kuřecím masem ( Wok GBS přímé grilování )

Uzené koleno sous vide s Italským parmazánovým rizotem ( GBS kastrol nebo wok ) + ( nepřímá metoda, uzení)

Grilovaný marinovaný ananas v malibu a třtinovém cukru se zakysanou smetanou a drcenou karamelovou sušenkou (Přímá metoda grilování)

 

CO BUDEME DEGUSTOVAT

Čas na aperitivo! Tento rituál se stal populární na mezinárodní úrovni a vytváří ikonický okamžik italského životního stylu. Prosecco je díky své variabilitě cukernatosti vhodné jako odpolední sklenička, ale s elegantní, neinvazivní charakteristikou i k párování s jídlem.

Prosecco je šumivé víno, které pochází z vinic na severu Itálie, v regionech Veneto a Friuli. V našem sortimentu najdete převážně prosecco té nejvyšší kvality z DOCG oblasti Valdobbiadene Conegliano a Asolo.

 

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Gril Akademie

GrilCentrum Modřany

Prodejna otevřena.!

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 08:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Prodejna otevřena.!

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek