Koření Weber Thai Chili Seasoning (77g) - GW00418

Na objednání novinka Koření Weber Thai Chili Seasoning (77g)

Neobsahuje Glutamat Více informací

cena: 199 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 173 Kč
Výrobce Weber
Kód GW00418
MOC 199 Kč (s DPH)
173 Kč (bez DPH)

Máte rádi thajskou "cuisine".... přinášíme vám směs , která zachycuje složitost chutí thajské kuchyně, počínaje chilli pepř, jalpenos, limetky a citronové esence. Přináší rafinovanou pikantnost, jemnost chuti. Doporučujeme na grilování kuřete a mořských plodů. Obsahuje: sůl, česnek, chili pepř, sladký červený pepř, jalapenos, citronové kůry a limetkový džus.

novinka
Koření Weber Burger Salt Free (78g)

Koření Weber Burger Salt Free (78g)

Na objednání 199 Kč (s DPH)
novinka
Koření Weber Steak'N Chop (171g)

Koření Weber Steak'N Chop (171g)

Skladem 260 Kč (s DPH)
novinka
Koření Weber Carne Asada (77g)

Koření Weber Carne Asada (77g)

Na objednání 199 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje