Koření Weber N´Orleans cajun (142g) - GW1134

Na objednání novinka Koření Weber N´Orleans cajun (142g)

Neobsahuje glutamat Více informací

cena: 260 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 226 Kč
Výrobce Weber
Kód GW1134
MOC 260 Kč (s DPH)
226 Kč (bez DPH)

Koření Weber , které vám umožní "BIG EASY" velmi jednoduše dosáhnout pravé "cajunské" chuťové zkušenosti při grilování kuřete, sandvičů, žebírek a ryb. Také doporučujeme zkusit do rýže k dosažení kreolské chuti. Obsahuje: sůl, česnek, paprika, cibule a červený pepř.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje