Koření Weber Burger Salt Free (78g) - GW00403

Na objednání novinka Koření Weber Burger Salt Free (78g)

Bez glutamatu. BEZ SOLI. Více informací

cena: 199 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 173 Kč
Výrobce Weber
Kód GW00403
MOC 199 Kč (s DPH)
173 Kč (bez DPH)

Weber® Salt Free Burger Seasoning dodá ten správný mix bylinek , pomůže vám připravit šťavnaté grilované burgry, s neuvěřitelnou lahodností a to bez soli.

 

Směs obsahuje: česnek, cibuli, bylniky, hnědý cukr , chilli, pepř, ryžový koncentrát, rajče, karamel, přirodní barviva a dochucovadla.

novinka
Koření Weber Beer Can Chicken (156g)

Koření Weber Beer Can Chicken (156g)

Skladem 260 Kč (s DPH)
novinka
Koření Salt Free Chicken Seasoning (71g)

Koření Salt Free Chicken Seasoning (71g)

Na objednání 189 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje