Napoleon Štětec silikonový PRO s nerez držákem 11,5

Na objednání Napoleon Štětec silikonový PRO s nerez držákem 11,5
cena: 399 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 329 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN55005
MOC 399 Kč (s DPH)
329 Kč (bez DPH)

Marinovací štětec

PRO

Štětec určení k marinování je designově propracován již na první pohled. Tento produkt je součástí top řady příslušetnství tz. série PRO, která se vyznačuje vysokou kvalitou a moderním designem.

 

Štětec má nerezový držák zakončený nerez očkem, určeným k zavěšení nářadí ke grilu.

Příslušenství ke grilu

Nerez štětec

Příslušenství ke grilu

Štětec je zakončený silikonovými štětinami s kterými se Vám budou dobře marinovat pokrmy. Tento výrobek je vhodnou pomůckou dokaždé kuchyně k potírání potravin oleji a jinými připravenými pochutinami.

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon