Napoleon Pizza kamen PRO s pizza kolečkem (70001)

Na objednání Napoleon Pizza kamen PRO s pizza kolečkem (70001)
cena: 1 149 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 949 Kč
Výrobce Napoleon
Kód N70001
MOC 1 149 Kč (s DPH)
949 Kč (bez DPH)

Kámen na pizzu

+ krájecí kolečko na pizzu

Speciální kámen na pizzu je z vysoce porézního materiálu, který je vhodný pro zhotovení pizzy přímo na grilu. Pizza-kámen má 2 madla, která usnadňují manipulaci.
Výrobek navíc obsahuje kráječ pizzy, neboli krájecí kolečko pro snadné rozdělení pizzy na části.

Pro milovníky italské pizzy

Grilovací kámen je vhodný jen pro přípravu pizzy na grilu, ale můzeme na něm připravovat také chleba, slané placky a také sladké koláče, lívance a palačinky.

rozměr :  Ø 36 cm (šířka včetně držatel je 43 cm)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon