Napoleon Deska grilovací nerez PRO (56018)

Na objednání Napoleon Deska grilovací nerez PRO (56018)
cena: 3 890 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 3 214 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN56018
MOC 3 890 Kč (s DPH)
3 214 Kč (bez DPH)

Nerezová deska na gril

Tato deska na gril je z nerezového materiálu, který slouží jako vhodná nadoba pro přípravu surovin an grilu. Deska byly pro svou vysokou kvalitu a design zařazena do série PRO, tedy náčiní na profesionální úrovni od společnosti Napoleon.

Deska je vhodná pro série grilů Napoleon  450 / 500 / 600 / 750.

umístěte desku na grilovací rošt

Deska do grilu

umístěte desku na grilovací rošt

Rozměr desky:

41 x 21 x 3,5 cm masivního nerezu

Příprava zahradní párty

Vhodná pro více pokrmů

Příprava zahradní párty

Pokud plánujete grilovat více drobných surovin nebo chcete pouze pokládat potraviny na samotný rošt, můžeme Vám doporučit  nerezovou desku z řady PRO. V této nádobě můžete přiravíc více jídel najednou, dle Vašich receptů.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon