Komínový podpalovač - startér set - GW1013

Na objednání Komínový podpalovač - startér set
cena: 819 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 676 Kč
Výrobce Weber
Kód GW1013
MOC 819 Kč (s DPH)
676 Kč (bez DPH)

Komínový milíř na rozžhavení briket
Novinka SET
komínový milíř
grilovací brikety z dřevěného uhlí 2kg
tuhý podpalovač

Zapalovací set je určen pro všechny majitele kotlových grilů. Obshuje Startovací komín na brikety Rapidfire, 12 podpalovacích kostek a 2 kg Weber briket Premium. Pro rychlou přípravu grilu, šetrný k životnímu prostředí.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!

Videa