Fresh Cut Roses - Čerstvě nařezané růže -střední velikost , 411g - YC 9308

Není skladem novinka Fresh Cut Roses - Čerstvě nařezané růže -střední velikost , 411g

Řekněte to květinou Více informací

cena: 589 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 486 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC 9308
MOC 589 Kč (s DPH)
486 Kč (bez DPH)

Květinová vůně

Nádherná kompozice čerstvě nařezaných růží z anglické zahrady. Platinová vůně.

Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Střední velikost přináší 60-95 hodin hoření. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán.

Představujeme válcový design Yankee Candle svíček.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style