Dřevěné uhlí Premium Organic, 4,5 kg, Big Green Egg - 110503

Na objednání Dřevěné uhlí Premium Organic, 4,5 kg, Big Green Egg

Směs uhlí z dubového dřeva (80%) a dřeva Hickory (20%) Více informací

cena: 481 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 397 Kč
Výrobce Big Green Egg
Kód BGE110503
MOC 481 Kč (s DPH)
397 Kč (bez DPH)

Dřevěné uhlí Premium Organic, 4,5 kg, Big Green Egg

Dřevěné uhlí Big Green Egg Premium Organic (100% Natural Lump Charcoal) se skládá ze směsi 80% dubového dřeva a 20% dřeva Hickory (Americký ořech) pocházejícího ze stromu rodu Carya. Uhlí se rychle rozpálí na vysokou teplotu, kterou si pak dlouho udrží.

A protože jsme zelení skrz na skrz a „Green“ je dokonce naše prostřední jméno, musí být naše dřevěné uhlí samozřejmě i ekologické. Bez chemických nebo jiných nepřirozených přísad. Teplota hoření je s uhlím Premium Organic Lump Charcoal velmi vysoká a hoří extrémně pomalu. Takže na konci budete mít i méně popela. Na jedno naplnění můžete systém EGG používat 4 až 6 hodin.

Vlastnosti:

  • 80% dubové dřevo + 20% dřevo Hickory
  • Balení 4,5 kg

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!