Dekorace na svíčku WoodWick Kovové, barva černá

Na objednání Dekorace na svíčku WoodWick Kovové, barva černá
cena: 590 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 487 Kč
Výrobce WoodWick
Kód WW870281
MOC 590 Kč (s DPH)
487 Kč (bez DPH)

Jednoduché, elegantní a pohodlné! Toto stínítko na svíčku značky WoodWick je vybaveno krásnou černo-bronzovou povrchovou úpravou na vnější straně a teplým zářivým zlatem na vnitřní straně. To dává pěkný a teplý obraz hořící svíčce. Rozměr: 22 x 15,2 x 8 cm.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!