Čistič smaltovaných povrchů, 300 ml

Skladem Čistič smaltovaných povrchů, 300 ml

Sprej na čištění porcelánem smaltovaných povrchů Více informací

cena: 279 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 230 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17684
MOC 279 Kč (s DPH)
230 Kč (bez DPH)

Sprej na čištění porcelánem smaltovaných povrchů, 300 ml

Ošetřete Váš gril s trochou lásky a péče, aby smalt jasně zářil, a vy měli z grilování radost. Sprej nastříkejte na vychladlý gril zevnitř i zvenku a otřete. Čistič pomáhá rozpustit mastnotu a nečistoty a zanechává Váš gril zářivě čistý.

  • Sprej určený k čištění vnitřních i vnějších, porcelánem smaltovaných částí grilů
  • Objem 300 ml

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!