CABERNET SAUVIGNON Goyenechea - IFC008

Na objednání CABERNET SAUVIGNON Goyenechea
cena: 350 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 289 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC008
MOC 350 Kč (s DPH)
289 Kč (bez DPH)

Na první pohled velmi intenzivní zbarvení vína. Projevuje se vůní černého pepře přecházející pozvolna ,jak se víno rozdýchává a otvírá, do vůní cedrového dřeva, tabáku, moruší, rybízového ovoce a nakonec fialek. Chutná po rybízové marmeládě, černém rybízu a čokoládě s vanilkovým podtónem.

Dokonale doprovází všechny druhy mas, nejlépe samozřejmě dobrý jihoamerický steak z roštěnce  a zvěřinu.

Alkohol: 12,9 %
Veškeré kyseliny: 4,53 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 27,06 g/l
Obsah zbytkového cukru: 3,17 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje