Anděl - svícen na čajovky, sklo, menší - P91597

Na objednání Anděl - svícen na čajovky, sklo, menší
cena: 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 818 Kč
Výrobce Design
Kód P91597
MOC 990 Kč (s DPH)
818 Kč (bez DPH)

Svícen anděla na čajové svíčky

 

Jde o kouzelný design skleněného svícnu , tělo a sukně jsou pozlaceny, což samo o sobě za denního slunného světla září jemným a přemýšlivým odleskem. Večerní zapalená čajovka v dlaních andělá se nádherně mihotá a odráží v jeho křídlech. Svícen vás vždy při pohledu na něj přenese z všedního denního shonu do pohody a relaxace.

Máme dvě velikosti, menšího 20 cm (P91597), větší je zhruba 30 cm vysoký (P91598).

 

Doporučujeme čajovky Party Lite, které jsou vyrobeny z průhledného plastu, a tak přirozeně splynou se sklem.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grilcentrum.cz