Svíčka - "Svůdný fík" - PLG24B821

Skladem Svíčka - "Svůdný fík"

Elegantní balení Více informací

cena: 739 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 610 Kč
Výrobce Design
Kód PLG24B821
MOC 739 Kč (s DPH)
610 Kč (bez DPH)

Neodolatelná vůně svůdného fíku je směs šťavnatého ovoce, sametové vanilky, jemného citrusového aroma.

Design svíčky ve skle, nádherné elegantní krabičky je dokonalým dárkem pro každou ženu.

Tyto svíčky představují ojedinělou směs vosků, vlastní směs vysoce kvalitního přírodního vosku a parafínu, který je speciálně vytvořený, aby dodal nejlepší vonný zážitek a nejvyšší výkon. Naše voskové směsi jsou bez škodlivých látek, jsou bezpečné pro zákazníky iživotní prostředí. Všechny vzorky vosků jsou v souladu se světovými normami a bezpečnostními standardy. Bez olova, 100% bavlněné knoty poskytují čísté pálení a vyhoří až dokonce.

Co by jste měli vědět: Vždy zastřihněte bavlněný knot asi na 1/2 cm než zapálíte svíčku. Dbejte, na postavení knotu tak, aby vždy mířil na střed svíčky. Pokud je knot příliš krátký, hrozí mu nebezpečí ́utonutí ́. Pokud se na knotu objeví ́knotový květ ́ zhasněte svíčku, odstraňte závadu a poté znovu zapalte.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.