Koření Weber Chicago Steak Seasoning (156g) - GW01131

Skladem novinka Koření Weber Chicago Steak Seasoning (156g)

Milujete pořádný steak. Více informací

cena: 260 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 226 Kč
Výrobce Weber
Kód GW01131
MOC 260 Kč (s DPH)
226 Kč (bez DPH)

Jste milovníky masa a občas si zajdete do restaurace , kde se specializují na klasické steaky, tak zvaný "steakhouse"?. Pak tady máme právě pro vás perfektní směs koření, kterou dosáhnete na klasickou chut  grilovaného steaku, ale i hamburgru nebo paprik  a pečených brambor. Jak na to: vmasírujte koření do vepřového či hovězího masa, v případě hamburgru přidáme do připraveného mletého masa. Zeleninu pouze kořenící směsí posypeme, a připravujeme dále jak jste zvyklí.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.