Koření Weber Burger Salt Free (78g) - GW00403

Skladem novinka Koření Weber Burger Salt Free (78g)

Bez glutamatu. BEZ SOLI. Více informací

cena: 199 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 173 Kč
Výrobce Weber
Kód GW00403
MOC 199 Kč (s DPH)
173 Kč (bez DPH)

Weber® Salt Free Burger Seasoning dodá ten správný mix bylinek , pomůže vám připravit šťavnaté grilované burgry, s neuvěřitelnou lahodností a to bez soli.

 

Směs obsahuje: česnek, cibuli, bylniky, hnědý cukr , chilli, pepř, ryžový koncentrát, rajče, karamel, přirodní barviva a dochucovadla.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.