Kámen na pizzu Weber kruhový Ø 26 cm - GW17057

Není skladem Kámen na pizzu Weber kruhový Ø 26 cm

Weber GBS = "Gourmet Barbecue System"Nabízí jedinečnou možnost jak si upéct pizzu na grilu. Potřebujete na to "kámen na pizzu s madly", ten vám umožní jedinečné pečení pizzy, chleba a desertů. Součástí balení je kulatý hliníkový plech na pečení pro pizza… Více informací

cena: 949 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 784 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17057
MOC 949 Kč (s DPH)
784 Kč (bez DPH)

Weber GBS = "Gourmet Barbecue System"

Nabízí jedinečnou možnost jak si upéct pizzu na grilu. Potřebujete na to "kámen na pizzu s madly", ten vám umožní jedinečné pečení pizzy, chleba a desertů. Součástí balení je kulatý hliníkový plech na pečení pro pizza kámen. Tloušťka: 12 mm

Kámen vždy skladujte v suchu, ne!! vložený v grilu venku.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Příslušenství

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.