Elevations Tiered Cooking systém sada špízů se 4. špízy pro ETC systém GW7615 - GW7618

Není skladem Elevations Tiered Cooking systém sada špízů se 4. špízy pro ETC systém GW7615

Elevations Tiered Cooking systém sada špízů se 4. špízy pro ETC systém GW7615 nerezový Více informací

cena: 669 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 552 Kč
Výrobce Weber
Kód GW7618
MOC 669 Kč (s DPH)
552 Kč (bez DPH)

Elevations Tiered Cooking systém sada špízů se 4. špízy pro ETC systém GW7615 nerezový

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Příslušenství

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.