Zářivá svíčka Glolite ve skle 2knotá - PLG26B178

Skladem novinka Obrázek produktu Zářivá svíčka Glolite ve skle 2knotá
cena: 690 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 570 Kč
Výrobce Design
Kód PLG26B178
MOC 690 Kč (s DPH)
570 Kč (bez DPH)

Glolite velká 2knotá svíčka ve skle

Magická vůně ,směs květin, citrusu , grapefruitu, říznutá kokosem.........neuvěřitelně fresh a zajímavá vůně, podtržena zářivou žlutou barvou.

Glolite technologie vám dodává tu nejzářivější svíčku na světe . Počet hodin hoření 50-60. Pro maximální radost ze svíčky, vždy zkraťte při prvním zapálení knot na 1 cm, a nechte svíčku hořet několik hodin, tak aby "roztála" po celém povrchu. To vám zajistí prohoření souměrně až do dna.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style