Wood Chunks-Dřevěné špalíčky na uzení-Jablko - 114617

Na objednání Wood Chunks-Dřevěné špalíčky na uzení-Jablko
cena: 792 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 654 Kč
Výrobce Big Green Egg
Kód BGE114617
MOC 792 Kč (s DPH)
654 Kč (bez DPH)

Důkladně testované šéfkuchaři Big Green Egg. Tato prémiová série se 100% dřevěnými špalíky je dokonalá na uzení a jídlu dodává příjemné aroma a bohatou chuť na výjmečně dlouhou dobu. Vyberte si z druhů jablko, Hickory ořech nebo Mesquite a objevte nový chutný rozměr všeho co na Big Green Egg připravujete.

Obsah 9L

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!