Weber Weber Pulse 1000 Stand - GW84010079

Skladem novinka Weber Weber Pulse 1000 Stand
cena: 21 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 18 173 Kč
Výrobce Weber
Kód GW84010079
MOC 21 990 Kč (s DPH)
18 173 Kč (bez DPH)

Pulse 1000 Stand je jedničkou v nové kategorii grilu

Gril přichází s vynikající digitalní technologií, tento impozantní produkt vytváří nové standardy a vytváří skvělou vuní ve vzduchu. Díky praktickosti Stand poskytuje pohodlnou pracovní výšku a poskytuje tak velký komfort. Ideální gril na balkon nebo na malou terasu ve městě.

Navrženo pro moderní život.

Pohodlný indikátor předehřívání automaticky indikuje, kdy byla dosažena požadovaná teplota pro grilování a integrovaná technologie iGrill sleduje teplotu v daném čase. Prostřednictvím technologie Bluetooth se teplota přenáší přímo do smartphonu a aplikace Weber Grill.

Odnímatelné obložení uvnitř grilu lze snadno umýt v myčce nádobí. Zásobník na tuk a omáčku lze v případě potřeby snadno vyjmout.

Technické informace
Typ: Inteligentní gril (elektrický gril se stojánkem)
Grilovací rošt: 41 x 31 cm
Barva: černá

Rozměry: 137 cm x 74 cm x 65 cm
Hmotnost: 28,1 kg
Výkon: 1800 wattů

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber