Weber Ochranný obal premium PULSE 1000 se stojanem

Skladem Weber Ochranný obal premium PULSE 1000 se stojanem
cena: 1 999 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 652 Kč
Výrobce Weber
Kód GW7185
MOC 1 999 Kč (s DPH)
1 652 Kč (bez DPH)

Poskytuje ochranu proti nečistotám, UV záření, větru, sněhu a dešti. Je vyroben z velmi odolného materiálů.

 

Ochranný obal Weber je originálním příslušenstvím pro elektrické grily Weber z řady Pulse 1000 se stojanem. Ochranný obal je vyroben z odolného a prodyšného polyesteru, který zajišťuje ochranu grilu proti povětrnostním vlivům. Nylonová přezka zajišťuje, aby obal vždy zůstal na svém místě.

SPECIFIKACE

Rozměry balení: 25,56 x 6,71 x 18,52 cm

Rozměry: 90,17 x 55,88 x 74,93 cm

Materiál: prodyšný odolný polyester

Barva: tmavě šedá

Určení: příslušenství pro elektrické grily Pulse 1000 se stojanem Weber

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber