Weber Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, černý - GW1121004

Na objednání Weber Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, černý
cena: 2 299 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 900 Kč
Výrobce Weber
Kód GW1121004
MOC 2 299 Kč (s DPH)
1 900 Kč (bez DPH)

Soubory ke stažení

NÁVOD K POUŽITÍ

Malý přenosný piknikový gril * Poklop i kotel z porcelánem smaltované oceli * Větrací regulátor z hliníku * Nohy a grilovací rošt z niklované oceli * Dávkovač briket * Barva: černáGrilovací plocha: Ø 37 cmVýška při otevřeném poklopu: 45 cm Šířka: 37 cmHloubka: 42 cmHmotnost: 4 kg Záruční doba:Kotel & poklop: 10 letMadla: 10 letGrilovací a palivový rošt: 2 rokyVšechny ostatní díly: 2 roky
darek zdarma
Grilovací kartáč Triangl 30 cm

Grilovací kartáč Triangl 30 cm

Na objednání 349 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!

Videa


Grily Weber