Weber Gril Weber Kettle Plus 47 cm - GW13601004

Na objednání Weber Gril Weber Kettle Plus 47 cm
cena: 4 999 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 4 131 Kč
Výrobce Weber
Kód GW13601004
MOC 4 999 Kč (s DPH)
4 131 Kč (bez DPH)

Nový gril se stylově barevnými součástmi

Záruka:

kotel a poklop - 10let

grilovací a palivový rošt, systém One-Touch a všechny ostatní díly - 2 roky

Je vyroben z velmi kvalitních materiálů a jeho vysokou odolnost Weber potvrzuje garantováním až desetileté záruky. Porcelánem smaltovaný kotel a poklop kromě dlouhé životnosti umožňují navíc i snadné čištění. Poklop je dále vybaven madlem z duroplastu s tepelným štítem, díky kterému je chráněné před žárem z grilu, což zaručuje bezpečnou práci s grilem a nehrozí Vám tak například popálení rukou. Podobné madlo je i na straně grilu pro usnadnění převozu, navíc jsou v madlu integrovány háčky na náčiní. Pro zajištění Vašeho komfortu slouží i nohy na kolečkách, která jsou navíc odolná proti zlomení a nepříznivému počasí. Kola jsou pogumovaná pro lepší pohyblivost a bezpečné stání.

Všechny grily Weber Original Kettle jsou vybaveny integrovaným teploměrem, díky kterému budete v kombinaci s nastavitelnými větracími průduchy naprosto přesně ovládat teplotu uvnitř kotle grilu. Průduchy regulují přístup kyslíku dovnitř grilu, čímž kontrolují i teplotu rozžhaveného uhlí. Narozdíl od jiných grilů tak s Weberem nemusíte pracně přenastavovat vzdálenost grilovacího roštu od žhavých briket, abyste zabránili připálení Vašich grilovaných jídel.

Na dně kotle grilu se nachází chytrý systém na čištění One-Touch System. Pomocí něj jednoduše shrnete popel do popelníku na zachycení popela, který je připraven pod grilem. Systémem One-Touch zároveň také regulujete přístup vzduchu dovnitř grilu, čímž ovládáte teplotu v grilu ještě lépe. Díky popelníku navíc máte jistotu, že popel například nerozfouká vítr po okolí, takže se o něj během grilování vůbec nemusíte starat.

Zevnějšek grilu je vybaven barevnými stylovými díly, které zahrnují žáruvzdorná plastová madla ovladatelných průduchů, poklice na kola a nohy se snadnou úpravou výšky. Díky nim je také gril postaven výše než ostatní grily Weber o průměru grilovacího roštu 47 cm, což zajistí ještě pohodlnější grilování. jednou z hlavních výhod tohoto grilu je také praktický držák poklopu Tuck-Away, díky kterému nemusíte hledat prostor pro odložení poklopu při práci na grilu.

 • Atraktivní design s barevnými částmi grilu
 • Porcelánem smaltovaný poklop a kotel grilu zajišťují jeho dlouhou životnost a snadné čištění
 • Madlo z duroplastu s tepelným štítem - chrání Vás před spálením
 • Zabudovaný teploměr v poklopu
 • Větrací průduchy z hliníku - pomocí nich budete regulovat teplotu uvnitř grilu, navíc disponují žáruvzdornou plastovou rukojetí
 • Čistící systém One-Touch - na shrabávání popela a ovládání teploty v kotli
 • Miska na zachycování popela
 • Kola odolná proti zničení a nepříznivému počasí, pogumovaná pro vyšší stabilitu
 • Grilovací GBS rošt
 • Palivový V-rošt
 • Tuck-Away držák poklopu

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber