Weber Gril Weber Genesis II E-610 GBS černý - GW63010147

Na objednání Weber Gril Weber Genesis II E-610 GBS černý
cena: 43 490 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 35 942 Kč
Výrobce Weber
Kód GW63010147
MOC 43 490 Kč (s DPH)
35 942 Kč (bez DPH)

Luxusní plynový gril Weber Genesis II E-610 GBS je vybaven šesti hořáky se samostatnými regulačními kohoutky a ke grilování slouží porcelánem smaltovaný litinový rošt o velikosti 102 x 48 centimetrů. Rošt má vyjímatelný střed, který je možné nahradit různými komponenty z kolekce příslušenství Weber GBS. Patří mezi ně například kámen na pizzu, stojan na drůbež, vaflovač apod. V poklopu grilu je zabudována termosonda s ciferníkem, která pomáhá s určením teploty uvnitř grilu.

Plynový gril Weber Genesis II E-610 je vybaven těmi nejvyspělejšími technologiemi a díky revolučnímu systému GS4 se může pochlubit nejvyšším výkonem mezi současnými grily. Grease Management Systém se pro změnu stará o to, aby se vypečený tuk ani náhodou nedostal k hořákům a nedošlo tak ke vznícení zbytkového tuku. Grilovací šťávy a vypečený tuk, které se nevypaří na aroma kolejnicích, jsou odvedeny od hořáků a ztékají do záchytné misky umístěné pod grilovací vanou. Po skončení grilování je možné misku snadno vyjmout, vyprázdnit a dát zpět na své místo.   V bočním stolku má Weber gril Genesis II E-610 zabudovaný speciální rám, do kterého je možné připojit novou termosondu iGrill 3, kterou lze pak posléze podrobně sledovat teplotu uvnitř grilu a zároveň je možné propojit jí prostřednictvím bluetooth s chytrými telefony.

Základní technické údaje

Termosonda v poklopuANO
Rozměry grilovacího roštu102 x 48 cm
Výška grilu114,3 cm
Šířka grilu172,72 cm
Hloubka grilu73,66 cm
Kompatibilní s iGrillAno
Výkon grilu17,6 kW
Hmotnost89,3 kg
Barvačerná

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber