Weber Elektrický gril Weber Pulse 2000 - GW82010079

Skladem Weber Elektrický gril Weber Pulse 2000
cena: 21 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 18 173 Kč
Výrobce Weber
Kód GW82010079
MOC 21 990 Kč (s DPH)
18 173 Kč (bez DPH)

Představujeme vám elektrický gril Weber Pulse 2000 v elegantním černém provedení, novinku pro rok 2018, který se může pochlubit silným výkonem 2 200 Watt a je vybaven ovládacím panelem s LED displejem a indikátorem předehřívání (panel lze v době nepoužívání z grilu sundat). Na displeji se také zobrazuje aktuální teplota grilovacího roštu. Pro grilování je Weber Pulse 2000 vybaven smaltovaným grilovacím roštem o velikosti 49 x 39 centimetrů a dvěma topnými spirálami, které jsou zárukou rovnoměrného rozložení tepla po celé ploše grilovacího roštu. Kromě přehledného LED displeje a regulačních kohoutků na ovládacím panelu také kontrolka indikátoru předehřívání, který vás upozorní vždy, když gril dosáhne optimální teploty pro grilování.

Gril Weber Pulse 2000 (spolu s dalšími grily typu Pulse) je také vůbec prvním elektrickým grilem se zabudovaným digitálním teploměrem iGril, který je možné pomocí bluetooth propojit i s chytrými telefony a sociálními sítěmi. Elektrický gril Weber Pulse 2000 má rozkládací vnitřek a po skončení grilování lze jednotlivé vnitřní díly grilovací vany jednoduše vyjmout a umýt v běžné myčce na nádobí. Pod grilovací vanou je také záchytná miska na vypečený tuk a grilovací šťávy.

Ke grilu si lze přikoupit také speciální ochranný obal, který vašemu grilu poskytne efektivní obranu proti UV záření, prachu a dalším nečistotám a ochrání jej před deštěm, sněhem a dalšími klimatickými vlivy.

Základní technické údaje

Rozměry grilovacího roštu49 x 39 cm
Hmotnost18,6 kg
Barvačerná
Velikost77 x 71 x 76 cm
Kompatibilní s iGrillAno
Výkon grilu2 200 Watt
Digitální termosondaAno

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber