Weber Elektrický gril Weber Pulse 1000 With Stand - GW84010079

Na objednání novinka doprava zdarma Weber Elektrický gril Weber Pulse 1000 With Stand
cena: 21 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 18 173 Kč
Výrobce Weber
Kód GW84010079
MOC 21 990 Kč (s DPH)
18 173 Kč (bez DPH)

Pro nadcházející sezónu jsme si pro vás připravili něco opravdu speciálního - elektrický gril Weber Pulse 1000 Stand, který přichází na trh s elektrickými grily s několika pozoruhodnými novinkami, které jej řadí mezi grilovací elitu. Skvěle se uplatní jako balkonový gril, ale lze jej použít i na velké terase, nebo i v interiérové kuchyni. Weber Pulse 1000 Stand se skládá z grilu a bytelného pojízdného stojanu. Díky němu je mobilní a má optimální pracovní výšku. Gril je vybaven topnou spirálou o výkonu 1 800 Watt a grilovacím roštem o velikosti 41 x 31 centimetrů. Rošt dobře a rovnoměrně rozvádí teplo po celé své ploše a při správném rozpálení udělá na steaku krásný otisk mřížky. Velkou novinkou je například přehledný ovládací panel s LED displejem, který ukazuje aktuální teplotu grilovacího roštu. Panel je také vybaven indikátorem předehřívání, který vás vždy upozorní, když je gril rozpálen na vámi požadovaný stupeň. Indikátor je umístěný dva centimetry pod grilovacím roštem.Elektrický gril Weber Pulse 1000 Stand má v ovládacím panelu zabudovaný teploměr iGrill, který je možné propojit prostřednictvímbluetooth jí lze s chytrými telefony. Při grilování pak můžete využívat nejrůznější aplikace usnadňující grilování anebo se o výsledky své práce můžete podělit s přáteli na sociálních sítích. S novým elektrickým grilem Weber Pulse 1000 Stand se nemusíte bát ani údržby grilu. Čištění grilů usnadňuje možnost rozebrat vnitřní část grilu na jednotlivé díly, vyjmout je ven a nechat je umýt v klasické myčce na nádobí. Pod grilovací vanou je také umístěna záchytná miska na vypečený tuk a grilovací šťávy. Ke grilu si lze přikoupit také různé příslušenství, například otáčecí špíz na grilování velkých kusů masa nebo celé drůbeže.Základní technické údajeRozměry grilovacího roštu41 x 31 cmHmotnost28,1 kgBarvačernáVelikost137 x 74 x 65 cmKompatibilní s iGrillAnoVýkon grilu1 800 WattDigitální termosondaAno

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber