Weber Elektrický gril Weber Pulse 1000 - GW81010079

Skladem novinka Weber Elektrický gril Weber Pulse 1000
cena: 13 500 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 11 157 Kč
Výrobce Weber
Kód GW81010079
MOC 13 500 Kč (s DPH)
11 157 Kč (bez DPH)

Představujeme vám luxusní elektrický gril Weber Pulse 1000, který je žhavou novinkou pro nadcházející sezónu 2018. Svým designem, výkonem a bohatým příslušenstvím posouvá hranice možností elektrických grilů o velký kus dopředu a skvěle se uplatní nejen jako balkonový gril, ale můžete jej používat i v interiérové kuchyni. Elektrický gril, Weber Pulse 1000, má v základní výbavě porcelánem smaltovaný grilovací rošt o velikosti 41 x 31 centimetrů. Rošt rovnoměrně rozvádí teplo po celé své ploše a při grilování masa snadno dosáhnete oblíbeného efektu obtisknuté mřížky. Zdrojem tepla je topná spirála o výkonu až 1 800 Watt.

Velkou novinkou je přehledný ovládací panel s elektrickým LED displejem, který při grilování ukazuje přesnou výši aktuální teploty grilovacího roštu. Součástí panelu je také indikátor předehřívání, který vás vždy upozorní, že už bylo dosaženo požadované teploty pro grilování. Po skončení grilování můžete ovládací panel z grilu sundat, aby nedošlo k jeho poškození vlivem počasí, nebo aby nebyl lákadlem pro náhodné zloděje.

Weber Pulse 1000 je také prvním elektrickým grilem, který má věstavěný digitální teploměr iGrill. Tento moderní měřící systém má čtyři redukce pro čtyři měřící čidla a pomocí bluetooth jej lze propojit s chytrými telefony a při grilování pak využívat různé zajímavé aplikace, nebo se o své grilovací úspěchy můžete podělit s přáteli na sociálních sítích. Pro ty, kteří se neradi lopotí s čištěním grilu, bude jistě příjemnou zprávou, že vnitřní části grilu jdou snadno vyjmout a umýt v klasické myčce na nádobí. Pak se jednotlivé díly do grilu vrátí stejně snadno, jako se z nich předtím vyndaly. Vypečený tuk a grilovací šťávy stékají do záchytné misky, kterou lze po skončení grilování snadno vyjmout, vyprázdnit a dát zpět na své místo.

Ke grilu si lze přikoupit také speciální ochranný obal, který vašemu grilu poskytne efektivní obranu proti UV záření, prachu a dalším nečistotám a ochrání jej před deštěm, sněhem a dalšími klimatickými vlivy.

Základní technické údaje

Rozměry grilovacího roštu41 x 31 cm
Hmotnost13,6 kg
Barvačerná
Velikost68 x 61 x 65 cm
Kompatibilní s iGrillAno
Výkon grilu1800 Watt
Digitální termosondaAno

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber