Víno PINOT NOIR GRAN RESERVA - IFC021

Na objednání novinka Víno PINOT NOIR GRAN RESERVA Humberto Canale Rio Negro, Patagonie
cena: 790 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 652 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC021
MOC 790 Kč (s DPH)
652 Kč (bez DPH)

Na tuto odrůdu je víno velmi intenzivního zbarvení s lehkým náznakem cihlové. Při správném rozdýchání nás ohromí vůně švestkových povidel!!! V chuti naprosto dokonale harmonizují jemné třísloviny, kyselinky a ovocitost, která je protkávaná nádechem švestek. Víno je mimořádně plné, dlouhé a elegantní. Máte-li možnost víno archivovat, budete překvapeni jeho mohutností a prvky, které víno umí ukázat.

Ideální k pití samo o sobě! Samozřejmě je výborný  s masitými pokrmy , nejlépe s  grilovaným steakem z jihoamerického hovězího masa. Velmi harmonizuje s omáčkami na bázi sušených švestek a červeného vína.

Alkohol: 14,5%
Veškeré kyseliny: 4,78 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 27,38 g/l
Obsah zbytkového cukru: 2,31 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje