Víno MERLOT RESERVA Fabre Montmayou, Domaine Vistalba Mendoza - IFC011

Na objednání novinka Víno MERLOT RESERVA Fabre Montmayou, Domaine Vistalba Mendoza Luján de Cuyo
cena: 590 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 487 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC011
MOC 590 Kč (s DPH)
487 Kč (bez DPH)

Velké víno velkého vinaře. Intenzivní, hluboké zabarvení s tóny rubínu a přezrálých višní. Bohaté ovocné aroma, plné a perzistentní. Překvapí nás čokoládové nuance!! Je potřeba jej otevřít minimálně půl hodiny předem a postupně vychutnávat, jak se mění.

Nejlepší je s masitými pokrmy, pernatou zvěří a grilovaným steakem z jihoamerického hovězího masa. Velmi harmonizuje s omáčkami na vinné bázi. Nikdy nezklame samo o sobě bez jídla!

Alkohol: 14,1%
Veškeré kyseliny: 4,78 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 27,38 g/l
Obsah zbytkového cukru: 2,31 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje