Víno MALBEC GRAN RESERVA - IFC012

Na objednání novinka Víno MALBEC GRAN RESERVA Humberto Canale  Rio Negro,Patagonie
cena: 890 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 773 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC012
MOC 890 Kč (s DPH)
773 Kč (bez DPH)

Víno temného zbarvení přezrálých višní a  švestkového nádechu .Odrůda sama o sobě je vynikající barvířka a drsné klima Patagonie tuto vlastnost ještě umocňuje.  Výrazná  vůně švestkových povidel, citrusové marmelády, sušených fíků, fialek, tabáku, čokolády a jemné kůže, přecházející do kávy a vánočního cukroví. Chuť je plnotučná!  Překvapí  mohutností, kulatostí, jemností  a elegancí  s lehkým obsahem  tříslovin a kyselin. Víno je v ústech lahodné  a velmi dlouhé. Zanechává dokonalý dojem.

Víno naprosto dokonale doplňuje  jihoamerický hovězí  steak ze svíčkové.  Je výborný se sýry typu Camambert či Brie, omáčkami se sušeným ovocem nebo sám o sobě. Tento Malbec je chutný ihned po otevření, ale veškeré své kvality, vůně a škálu chutí ukáže po pozvolném rozdýchání v lahvi.

Alkohol: 14,3 %
Veškeré kyseliny: 4,90 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 26,50 g/l
Obsah zbytkového cukru: 1,89 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

Obrázek

Obrázek