Vaflovač a sendvičovač GBS, Weber 8849 - GW8849

Skladem Vaflovač a sendvičovač GBS, Weber 8849

Vaflovač a sendvičovač Gourmet BBQ System Více informací

cena: 3 290 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 2 719 Kč
Výrobce Weber
Kód GW8849
MOC 3 290 Kč (s DPH)
2 719 Kč (bez DPH)

Vaflovač a sendvičovač GBS, Weber 8849

Porcelánem smaltovaný litinový vaflovač z kolekce příslušenství GBS.

Vaflovač lze otáčet o 180°, díky čemuž je teplo rovnoměrně rozvedeno okolo těsta a výsledkem jsou dozlatova opečené vafle a sendviče. Litinový vaflovač a sendvičovač GBS přesně zapadá do středu grilovacího roštu GBS, takže vždy zůstane na místě v průběhu grilování.

Naplňte ranní vzduch sladkou vůní javorového sirupu na vrchu zlatých hnědých vaflí. A když se už odpoledne chýlí ke konci, připravte si horký zapečený sendvič, plný roztaveného sýra v dokonale opečeném chlebu. Vaflovač a sendvičovač GBS dělá z každého jídla to, na které se těšíte.

Vlastnosti:

  • Materiál: porcelánem smaltovaná litina
  • Rozměry: 38,5 x 26,5 x 14 cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!