Záruky a servis

Obrázek

Kdo se dnes rozhodne pro koupi jednoho z našich výrobků, získá kromě produktu Premium také záruku Premiuj. A protože jsme pevně přesvědčeni o kvalitě našich výrobků poskytujeme záruku až 25 let. Přesné údaje o konkrétní záruce našich produktů najdete v garanční tabulce. Pro rychlejší a lepší záruky, vám doporučujeme zaregistrovat váš gril na našich internetových stránkách.

  • Jako výrobce poskytujeme dnes záruku na naše výrobky pouze tehdy, pokud tyto byly zakoupeny u námi autorizovaného prodejce. Co to znamená? Téměř 180 prodejců v České a Slovenské republice je námi oprávněno prodávat Weber grily. Toto zaručuje vám – našim zákazníkům – tu nejlepší kvalitu poradenských a servisních služeb. A ta nám leží obzvláště na srdci. Nezáleží na tom, zda se chcete informovat před rozhodnutím o nákupu, nebo jste si gril již zakoupili.
  • * Weber grily, které nebyly zakoupeny u autorizovaného prodejce, nepodléhají záruce výrobce.
  • Naše rada tedy zní: Zeptejte se před zakoupením, zda je prodejce k prodeji Weber grilů a příslušenství námi autorizován. Zeptejte se prodejce na Weber záruky. To platí zejména při nákupu zboží Weber na internetu. Jen tak, můžete využít plnou záruku Weber.
  • Potřebujete pomoci při hledání prodejce ve vašem okolí? Podívejte se do vyhledávání našich partnerů (v horním menu), kde se vám zobrazí nejbližší Weber partner ve vašem okolí.

Přečtěte si naše níže uvedené záruční podmínky*

Weber-Stephen CZ&SKspol. s r.o. poskytuje ke všem grilům, které byly uvedeny na trh a jsou používány pro soukromé účely, koncovému uživateli navíc k jeho právům vůči prodávajícímu, za následujících podmínek záruky výrobce, za předpokladu, že byl gril Weber zakoupen v prodejní síti autorizovaných Weber prodejců:

1. Záruční doba je až 25 let, počínaje datem prodeje konečnému zákazníkovi. Přesná záruční doba pro konkrétní model a díl si, prosím, vyhledejte v záruční tabulce. Datum prodeje a typ grilu musí být doloženy nákupním dokladem.

2. V rámci záruční doby odstraní Weber všechny závady. Poskytnutí záruky probíhá dle uvážení společnosti Weber formou opravy, výměny vadných dílů nebo výměnou přístroje. Poskytnutí záruky neznamená ani prodloužení ani nový začátek záruční lhůty. Vyměněné díly se stávají majetkem společnosti Weber.

3. Záruka se nevztahuje na poškození nebo závady vzniklé nesprávným použiváním, nesprávnou manipulací, pokusy o opravu neoprávněnými osobami, nebo nedodržením pokynů v návodu k použití. Na nejvíce namáhané díly (např. grilovací rošty), poskytuje Weber kratší záruku.

4. Záruční služby budou provedeny v České a Slovenské republice. U zboží, které bylo zakoupeno u autorizovaného prodejce Weber v zemi EU a přivezeno do jiné země EU, jsou záruční služby poskytovány v rámci pro tuto zemi EU platných záručních podmínek Weber.

5. Záruka se nevztahuje na vady nebo problémy vzniklé během provozu v důsledku nehody, zneužití, změny, nesprávného používání, vandalismu, nesprávné instalace, nesprávné údržby a servisních prací, nebo z důvodu zanedbání normální a běžné údržby. Poškození z důvodu velmi nepříznivých povětrnostních podmínek jako jsou kroupy, hurikán, zemětřesení, tornádo, a zbarvení v důsledku použití chemických látek, a to buď přímo, nebo z ovzduší, taktéž nejsou kryty touto zárukou.

  • Záruka se vztahuje pouze na Weber grily, které byly koncipovány a konstruovány pro domácí použití.

Obecné informace