Šéf na grilu používá weber

Zdeněk Pohlreich je bezpochyby odborník na gastronomii. Kdo viděl pořad Ano šéfe! určitě se o tom přesvědčil. Nyní se vrací na obrazovky v novém pořadu Šéf na grilu II. Na přípravu používá kvalitní grily Weber.

 

A jaký gril používá Šéf na grilu Zdeněk Pohlreich?


Zdeněk pohlreich ve svém pořadu používá skvělý gril Weber One Touch Premium Gourmet 57cm Tento gril je jeden z nejoblíbenějších a je vhodný pro jakékoli grilování. Objevte pomocí One-Touch Premium Gourmet úplně novou dimenzi grilování na kotlových grilech:
Takzvaný Searing set se speciálním doplňkovým roštem Sear Grate zaručuje dokonalé aroma a ještě výraznější grilovací mřížky na grilovaném pokrmu. Pro ještě větší rozmanitost grilování.

Chcete grilovat jako Šéf na grilu?

Pořiďte si gril Weber One Touch Premium Gourmet ještě dnes!

 

Pořad Šéf na grilu

V pořadu Šéf na grilu nás bude Zdeněk Pohlreich provázet grilováním a grilovacími postupy. Ukáže nám zajímavé recepty a co vše se může na grilu dělat. Řekne nám, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat. Doporučí nám jaké suroviny kupovat na gril a jakým se obloukem vyhnout.

Šéf na grilu Vás určitě nejen pobaví, ale hlavně Vás inspiruje pro letní grilování. Grilovací sezóna nám přeci začíná. Pořiďte si také vybavení jaké má Zdeněk, vybírat můžete z různých typů grilů Weber. Pokud si nevíte rady, rádi Vám s výběrem grilu pomůžeme.

Šéf na grilu šestý díl:

Šestý díl šéfa na grilu je zároveň poslední. Budou se připravovat mořské plody. Jako poslední recept bude kuře pod cihlou, který zvládne připravit opravdu každý.

Šéf na grilu pátý díl:

V pátém díle nám Zdeněk Pohlreich předvedl, že i takový králík nebo kachna se dá připravit snadno a rychle. Podívejte se nato.

Šéf na grilu čtvrtý díl:

Jaké by to bylo grilování, kdybychom si neudělali na grilu rybu. Ve čtvrtém díle šéfa na grilu se připravovaly pokrmy z ryb.

Šéf na grilu třetí díl:

Ve třetím díle bylo na pořadu maso od kosti a příprava výborných kotletek. Šéf na grilu to opravdu umí

Šéf na grilu druhý díl:

Ve druhém díle šéfa na grilu se připravovaly hamburgery. Ne takové jaké známe určitě všichni od stánků, ale pěkné pořádné masité hamburgery.

Šéf na grilu první díl:

V prvním díle nám Šéf na grilu Zdeněk Pohlreich poví, jak správně grilovat a začne tím nejklasičtějším, co se dá na grilu připravovat – steak

Stránky mimo menu